Podcast Background1
RoN Odc. 69 Czy nowoczesna technologia może wspierać osoby z niepełnosprawnością?
RoN Odc. 69 Czy nowoczesna technologia może wspierać osoby z niepełnosprawnością?
Pan Maciej Kawecki zabiera nas w niezwykłą podróż przez innowacje i nowinki techniczne w obszarze zdrowia a także na rzecz osób z niepełnosprawnością.

 

Maciej Kawecki - Prezes Instytutu Lema. Prorektor ds. innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. W latach 2019-2021 dziekan Wydziału Przedsiębiorczości i Innowacji Wyższej Szkoły Bankowej Warszawie. Od 2017 do 2019 r. dyrektor departamentu zarządzania danymi w Ministerstwie Cyfryzacji odpowiadający za sektor innowacji i wdrażanie do polskiego porządku prawnego RODO. W 2018 r. zajął 23. miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce Dziennika Gazety Prawnej, w 2019 awansował w tym samym rankingu na 15. Pozycję. Autor cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat „Technicznie Rzecz Biorąc” oraz współprowadzący kanału technologicznego wraz z Filipem Chajzerem „W Głowie Się Nie Mieści”.

 

Polecamy: Blog o innowacjach, które zmieniają świat  https://makeway.pl/ Maciej Kawecki na Facebooku https://www.facebook.com/kawecki.maciej?locale=pl_PL